یو پی اس آنلاین تک فاز

قبل از آنکه یکی از آخرین انواع یو پی اس ها را بررسی کنیم؛ بهتر است به این سوال پاسخ بدهیم که یو پی اس چیست؟ دستگاه یو پی اس، همان منبع تغذیه بدون وقفه است. این قطعه هنگام نوسانات برق و قطعی آن، می تواند با کمک باتری پشتیبان میزان برق لازم برای تجهیزات الکتریکی شما را فراهم کند.

یو پی اس ها بهترین خروجی را در زمان مشکلات برق شهری فراهم می کنند. یو پی اس های تک فاز جهت ایزولاسیون اختلالات برقی استفاده می شوند که ولتاژ موج سینوسی دو منبع ورودی و خروجی دارند. برای تکمیل مدار نیز دو سیم هادی و نوترا را لازم داشته و پوشش منابع تغذیه آن حداقل تا ۲۰ کیلو ولت آمپر است.
این وسیله با داشتن محدوده وسیع ولتاژ ورودی می تواند محافظ خوبی در زمان شرایط نامناسب برقی باشد و برای تجهیزات حساس طراحی شده است.

سیستم یو پی اس آنلاین تک فاز از دو فاز ورودی و خروجی ۲۲۰ ولت تشکیل شده که ولتاژ استاندارد آن در مناطق مختلف می تواند متفاوت باشد.

یو پی اس آنلاین تک فاز (فاز به فاز، فاز به خنثی) یک بار روی منبع اصلی قدرت می باشد. یو پی اس ها انواع مختلفی دارند و به سه دسته آفلاین، لاین اینتراکتیو و آنلاین تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح یو پی اس های آنلاین می پردازیم.

یو پی اس آنلاین تک فاز چیست؟

از آخرین سری های یو پی اس، مدل آنلاین است که اینورتر و کانورتر (یکسوساز) به صورت دائمی در مسیر انتقال انرژی به دستگاه مصرف کننده حضور فعالی‌ دارند. در واقع در این نوع ups، جریان dc از یک سو در باتری ذخیره می شود و از سوی دیگر با تبدیل به جریان ac به مصرف کننده منتقل می شود. این ups به دلیل ساختار و طراحی خاص خود، توانایی حذف نوسانات لحظه ای و زودگذر را دارد و به خروجی منتقل نمی کند. همچنین برقی با کیفیت بالا را به مصرف کننده انتقال می‌دهد.

قیمت یو پی اس آنلاین تک فاز

قیمت این نوع UPS آنلاین تک فاز تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر کیفیت و مشخصات فنی و توانایی های آن است. لازم به ذکر است که با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و نوسانات ارزی، این قبیل محصولات ثبات قیمت ندارد و قیمت آن مشخص نیست. اما خوب است بدانید که مشاورین و کارشناسان ما با پشتیبانی ۲۴ ساعته می توانند دانش و تجربه خود را در این باره در اختیار شما قرار دهند با توجه به نیاز شما بهترین نوع دستگاه یو پی اس را به شما معرفی کنند.  برای اطلاعت بیش‌تر در رابطه با قیمت UPS  آنلاین تک فاز با مشاورین ما در ارتباط باشید یا از محصولات یو پی اس آنلاین تک فاز در آی تی اهورا دیدن کنید.

خرید یو پی اس آنلاین تک فاز

عزیزانی که به دنبال خرید یو پی اس برای افزایش ایمنی تجهیزات خود هستند؛ باید به این نکته توجه کنند که از بین یو پی اس تک فاز و سه فاز، یک مدل را انتخاب کنند. یو پی اس های تک فاز در محیط مرکز داده اهمیت زیادی دارند و نقش مهمی را در شبکه های IT  اجرا می کنند. 

UPS های موجود در بازار  عملکرد و توانایی های متفاوتی دارند که از هرکدام برای یک امر مخصوص استفاده می شود. برای مثال برای در انتخاب و خرید یو پی اس برای دستگاه عابر بانک باید به موارد و شرایط خاصی مثل توان ذخیره برق در ۸ ساعت، ایجاد حرارت بسیار کم، داشتن محفظه مناسب برای باتری و... دقت کرد.

از مهم ترین نکات مهم برای خرید UPS آنلاین تک فاز توان مورد نیاز و مدت زمان ذخیره یو پی اس است.

برای مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات بیش تر درباره این نوع یو پی اس تک فاز، می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار‌کنید و از خدمات مشاوره ما بهره ببرید.

مزایا و کاربرد های یو پی اس آنلاین تک فاز 

یو پی اس های آنلاین تک فاز به گونه ای است که نیازی به فضایی اضافه جهت ترانسفورماتور نداشته، ولی قابلیت تحمل اضافه بار را دارند. از دیگر ویژگی های مهم و کارآمد این نوع یو پی اس ها وجود ساختمان OVCD در ورودی آن ها است که موجب حفاظت از تجهیزات در زمان نوسانات برقی می شود.

یو پی اس آنلاین مزایای بسیاری دارد. از مزایای این محصول فوق العاده و به روز، محافظت بهینه در برابر نوسانات شدید برقی است. همان طور که در بالا به آن اشاره شد؛ محدوده وسیع ولتاژ ورودی و برق خروجی و با کیفیت بالا نیز در این محصول بسیار کارآمد می باشد. قابل ذکر است که در این نوع از یو پی اس ها با توجه به اینکه اینورتر همیشه روشن بوده، کیفیت ولتاژ بار بدون پیچیدگی است و همچنین کارایی کلی UPS نیز کاهش پیدا می کند. از دیگر معایب آن نیز این است که نسبت به دیگر سیستم های منبع تغذیه بدون وقفه، هزینه های بیش تری را در بردارد. 

نمایندگی یو پی اس آنلاین تک فاز

مواردی نظیر توپولوژی یو پی اس، ضریب فرم یو پی اس و فناوری باتری یو پی اس از چک لیست های مهم در انتخاب یو پی اس آنلاین تک فاز هستند. اهمیت دادن به این موارد در هنگام خرید از نمایندگی یو‌ پی اس آنلاین تک فاز موجب یک خرید مناسب و انتخاب یک سیستم درست برای تجهیزات شما می شود. آی تی اهورا با تاسیس نمایندگی یو پی اس آنلاین و تک فاز این اطمینان خاطر را به شما می دهد که با رعایت تک تک فاکتور های لازم، محصولات استاندارد خود را با بهترین کیفیت و کارایی ارائه می دهد. بنابراین می توانید با خیال راحت از این نمایندگی خرید کنید و از امکانات این مجموعه نظیر ارسال به تمام ایران، خدمات مشاوره و... استفاده کنید تا بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

سخن پایانی

در این مقاله درباره ساختار و کاربرد های یو پی اس آنلاین تک فاز توضیح دادیم. این نوع یو پی اس ها کارایی بسیار زیادی در هنگام قطعی برق دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و سوالات و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

ثبت دیدگاه
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
ثبت امتیاز :
captcha